WIzyty odbywają się wyłącznie pojedynczo po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel. 602 373 939.

KLYSZMED.PL

Sprawdź opinie innych pacjentów

Najlepszy specjalista od kręgosłupów w mieście. W końcu jest człowiek który ogarnia temat. Już po pierwszej wizycie czułem się jak by mi ktoś ściągnął kamień z pleców. Super naprawdę POLECAM

Sebastian Kowal

Najlepszy specjalista !!! Nie sądziłem że ktoś jest mi w stanie pomóc i powoli traciłem nadzieję godząc się z nieuchronną wizją operacji kręgosłupa. Przemyscy lekarze rozkładali ręce dopiero jak trafiłem do Krakowa lekarz skierował mnie do Pana Grzegorza i to był strzał w 10 🙂 Wiedza i umiejętności czapki z głów. Od razu zorientował się w czym problem i wyjaśnił co i jak. Leczenie przyniosło niesamowite efekty, ból jakby ręką odjął. Po prostu super, polecam.

Łukasz Wolny

Pan Grzegorz profesjonalnie i skutecznie wyeliminował ból spowodowany rwą kulszową i przywrócił sprawność ruchowa po urazie. Już po trzech wizytach ból zaczął ustępować i obyło się bez środków przeciwbólowych. Kolejne zabiegi, porady i dodatkowo zalecone ćwiczenia spowodowały powrót do formy z przed urazu Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

Krystyna D

Skorzystałam z terapii w gabinecie. Szczerze polecam. Już po kilku wizytach odczułam sporą ulgę .

MONIKA Świątko

Najlepszy Terapeuta w mieście. Tylko Ci co z powodu ogromnego bólu pleców przez wiele dni nie mogli wstać z łóżka zrozumieją jakie to szczęście daje normalny dzień bez bólu. Nie pomagają jakieś tam lasery i prądy gdzie brałam wszędzie i pomimo obiecywanek guzik pomagało. Dopiero jak trafiłam do Pana Grzegorza przejrzałam na oczy .Wszystko mi wyjaśnił, pokazał co mam robić a czego nie a terapia na nowym stole kosmos :). Efekty cudowne, noce w końcu przestane a dzień bez bólu
Gorąco polecam

Anna włoch

Potrzebowałam kilka zabiegów na swoje schorzenia. Wybrałam gabinet KłyszMed. Poleciła mi ten gabinet znajoma i ja również polecam.

Basia Mazur

Gabinet Rehabilitacji i Terapii Kręgosłupa KŁYSZMED

mgr Grzegorz Kłysz

ul. Borelowskiego 7

37- 700 Przemyśl

602 373 939

grzegorzklysz@gmail.com

}

Od poniedziałku do piątku

czynne w godzinach:

PN. 12:00 - 20:00

WT. 8:00 - 16:00

ŚR. 8:00 - 12:00 i 16:00 - 20:00

CZW. 12:00 - 20:00

PT. 8:00 - 16:00

 

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

14 + 12 =