Aktualności

Informacja

Gabinet KŁYSZMED wznawia działalność od 04.05.2020 (poniedziałek).

Wizyty odbywają się wyłącznie pojedynczo po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel. 602 373 939.

Gabinet zachowuje wszystkie niezbędne wymogi i zalecenia epidemiologiczne wraz z częstym odkażaniem powierzchni użytkowych.

Przy wejściu do gabinetu każdy pacjent oraz jego opiekun ma obowiązek zdezynfekować ręce - środek znajduje się w poczekalni przy drzwiach wejściowych.

Przed wizytą każdy pacjent jest zobowiązany wypełnić Ankietę Wstępnej Kwalifikacji oraz późniejsze aktualizacyjne.

 

 

 

 

 

Jeszcze jedna nowość w gabinecie KŁYSZMED !!!
Specjalistyczny stół do terapii manualnej

Manuthera 242 to najbardziej wszechstronny stół rehabilitacyjny na świecie. Prezentujący unikalne, opatentowane rozwiązania technologiczne, zaprojektowany przez fińskich specjalistów stół do manipulacji i mobilizacji  wspomaga pracę terapeuty oraz zapewnia najlepszą z możliwych diagnozę oraz sposób rehabilitacji pacjenta. Manuthera 242 to stół, który ma wszystko w jednym, do wykorzystania przy wymagających badaniach czy zabiegach przez różnych terapeutów stosujących techniki manualne. Manuthera 242 zabiera na wyższy poziom terapii i wspomaga niezliczoną ilość terapii oraz sposobów diagnozowania dzięki swojemu opatentowanemu systemowi operacyjnemu opartemu na dwóch zsynchronizowanych silnikach, unikalnych funkcjach multitrakcji oraz różnorodnych innych funkcjach, jak również dzięki samej konstrukcji. Pacjent może być ustawiany do pozycji terapeutycznych i anatomicznych w sposób łagodny. Terapia mobilizująca może być prowadzona w 3 płaszczyznach przy użyciu trakcji, zginania, zginania bocznego jak również rotacji oraz wykorzystaniu grawitacji. Wzornictwo, bliźniacze silniki, rama na łożyskach we wszystkich ruchomych częściach poprawia ergonomię pracy terapeuty, zmniejszając zmęczenie wywołane pracą, ale również daje lepsze rezultaty w terapii.

 

 

 

.


 

Możliwość przygotowania i wykupienia indywidualnej oferty na prezent w postaci

bonu upominkowego

.

 

W dniu wizyty proszę o przyniesienie ze sobą:

  • dokumentacji medycznej
  • skierowanie na zabiegi lub zaświadczenie o braku przeciwwskazań
  • W razie pytań i niejasności proszę o kontakt telefoniczny tel. 602 373 939

Masz pytania? Napisz do mnie